V naší chovatelské stanici Caniley plánujeme dva vrhy na rok 2022. Matkou vrhu C bude Amy Lady Caniley a matkou vrhu D Cailey Princess Coco Lotte.

"U" AMY LADY CANILEY

Amy je úžasná fenka s dobrou a vyrovnanou povahou. Je stále šťastná a spokojená aktivní typická maďarka . Amy je pracovně šikovná a proto jsem moc ráda, že se její majitel Kamil Nieves rozhodl na Amy chovat a její první vrh bude odchováván pod naší chovatelskou stanici Caniley. Krytí by mělo proběhnout v prosinci s odběrem v dubnu 2022.
Vrh D si odchová Caileynka s odběrem štěňat přibližně v červnu 2022.
Na Vrh C přijimáme rezervace, na vrh D pouze na pejsky.

Kontakt na majitele vrhu C : nieves.kamil@gmail.com 

                                                    


Štěňátka budou z raného počátku odchovávány pod naším dozorem u nás doma, kde Cailey bude mít svou porodní bedničku. Až budou štěňátka moci ven, tak budou veškerý čas trávit na zahradě.

Zájemce budeme informovat o krytí, březosti a průběhu odchovu. Rádi uvítáme návštěvu potencionálních zájemců, kteří by chtěli poznat nás a naši fenku Cailey ještě před porodem štěňátek. I my Vás velice rádi poznáme.

Z naší strany bude samozřejmostí chovatelský servis a můžete s námi sdílet radosti i strasti se štěňátky. Chceme s novou rodinou štěňátka navázat přátelství. Budeme organizovat srazy CHS Caniley, kde určitě poznáte další fajn lidi a spoustu nových věcí.

Naší prioritou při výběru nových páničků bude milující rodina, která je připravena dát novému členu rodiny, svou lásku, pozornost a veškerý volný čas, jelikož tento nový člen se stává parťákem a novou láskou na příštích 10 a více let.

UPOZORNĚNÍ: koupí štěňátka to nekončí ba naopak začíná. Určitě si všichni doma řádně promyslete, zda-li jste zrovna vy tím pravým pánem pro maďarského ohaře, který je opravdu akční a je náročný jak časově a mnohdy i finančně.

Máte-li jakýkoliv dotaz, rádi Vám ho zodpovíme.